Django Framework Öğrenmek İçin En İyi Ders Kaynakları
Yazan: Ali Kasımoğlu_
22 Mayıs 2021 14:15

Günümüzün en popüler programlama dilleri arasında üst sıralarda gücünü koruyan Python ile web konusunda güçlü altyapı imkanı sunan Django Framework, her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir. Bu konuda sizlerle daha önce paylaştığım "Yazılım Öğrenmeye İlk Hangi Programlama Dilinden Başlanmalı?" konulu ve "Django Framework Neden Tercih Edilmeli?" konulu yazılarım ilginizi çekebilir.

Dev şirketlerin tercih ettiği Django her ne kadar öğrenmesi zor bir altyapı olsa da "azmin başaramayacağı bir şey yoktur" felsefesi ile aşağıda sizlerle paylaşacağım öğrenme kaynaklarıyla bunu kolayca başarabileceğinize inanıyorum.

Django Framework Öğrenme Kaynakları

Django Ders Kaynakları

Django Ücretsiz Türkçe Öğrenme Kaynakları

Django Ücretsiz İngilizce Öğrenme Kaynakları

Django Ücretli Türkçe Öğrenme Kaynakları

Tüm bu kurslar ve kurs sırasında yapacağınız pratiklerden sonra, kendinize basitten zora doğru küçük projeler kurgulayabilirsiniz. Bu öğrenmenizi pekiştirecektir.

Unutmayın, öğrenmek hiç bitmeyen bir hayat felsefesi olmalıdır.

İletişime Geçin_

Benimle iletişime geçmek için adresine e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kasimoglu.ali Skype kullanıcı adımdan yada linkedin, facebook veya twitter sosyal medya profillerimden bana ulaşabilirsiniz. Gerçekten iletişime geçmek istiyorsanız bunu bir şekilde yapabileceğinize eminim :)